loader image
INFORMACJA:
{mb_informacja_informacja_tekstowa}

Deweloper

Podjęcie decyzji o kupnie własnego mieszkania jest wielkim wydarzeniem dla domowego budżetu. Dlatego tak ważnym jest, aby za realizacje projektu odpowiedzialna była wiarygodna firma. Concept Development jest takim partnerem, gdyż posiada kapitały własne, a ponadto współpracujemy z rzetelnym i sprawdzonym wykonawcą, co daje gwarancję, że zrealizujemy inwestycje w wysokim standardzie, profesjonalnie i terminowo. Budujemy mieszkania z myślą o indywidualnych potrzebach i pragnieniach klientów. Nasze projekty to połączenie pięknej architektury, ekologicznych materiałów i najnowszych technologii, gwarantujących nie tylko pełnie komfortu, ale także udaną inwestycję.

Tworzymy przestrzeń będącą harmonijnym połączeniem
nowoczesności, wygody i bezpieczeństwa.

Spółka Concept Development powstała na potrzeby realizacji projektów segmentu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego. Stworzyło ją dwóch mających już duże doświadczenie w branży budowlanej przedsiębiorców, od kilkunastu lat realizujących inwestycje budowlane na lokalnym rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowym. Jeden z udziałowców ma dziesiątki zadowolonych klientów, którym na przestrzeni kilkunastu ostatnich lat zrealizował projekty domów jednorodzinnych. Z sukcesem zrealizował okazały projekt budowlany zespołu budynków komercyjnych w centrum Kutna, który jest wizytówką jego możliwości technicznych i potencjału wykonawczego jego firmy budowlanej.
Drugi na przestrzeni ostatnich lat zrealizował inwestycje budowlane segmentu komercyjnego w centrum Kutna, o których śmiało można powiedzieć, iż nowoczesną architekturą i swoim rozmachem stanowią dzisiaj o wizerunku centrum naszego miasta.

Z pewnością robiłeś zakupy w Neonet, Żabce, Olewniku, czy załatwiałeś swoje sprawy w PZU S.A, lub GetinBanku S.A.
Może kiedyś kupowałeś buty w CCC lub ubranka dla swojego dziecka w 5-10-15. Jeżeli tak to miałeś już z nami styczność. Poważni partnerzy Polskiego Biznesu docenili nasze wcześniejsze realizacje, obdarzyli nas zaufaniem i w pobudowanych przez nas budynkach ulokowali swoje siedziby.

Dołącz do zadowolonych klientów, też możesz nam zaufać.